Jānis Eglītis: Latvijā ražotas zāles nav pieejamas?

Jaunas cerības uz dzīvi pusotram miljonam vēža slimnieku visā pasaulē sniegs Latvijas Organiskās sintēzes institūta zinātnieku atklātais pretvēža medikaments, kuru šovasar pacientu ārstēšanai ir apstiprinājusi ASV Pārtikas un zāļu administrācija. Diemžēl tas ir tikai Latvijas zinātniek..

Dr. Jānis Eglītis: Vēzis. Jaunas sievietes mirst, bērni paliek bez mammām.

Pasaules pretvēža dienā tiek atgādināts, ka vēzis nav fatāla slimība. Ja to diagnosticē laicīgi, vēzis ir ārstējams. Taču ielaisto un novēloto gadījumu skaits nemazinās. Cilvēki mirst paši savas nolaidības dēļ. Dati par onkoloģiskajām saslimšanām ir ārkārtīgi satraucoši. Vēža pa..

Ar ļaundabīgo audzēju var noslēgt mierīgas līdzāspastāvēšanas līgumu

Pārpublicēts no la.lv 2012.g. Sastapšanos ar nesaudzīgāko mūsdienu slimību nespēj novērst ne augstskolu zināšanas, ne gudra profesionāļa slava, ne līdzcilvēku atzinība un mīlestība. Taču Ingūnas Jurgelānes pieredze liecina: ar ļaundabīgo audzēju tomēr iespējams noslēgt mierīgas līdzāsp..

Zelta piens – Dieva dzēriens!

«Zelta Piens» —  ir tik vērtīgs dzēriens, ka katram no mums to vajadzētu dzert ikdienu.Galvenā šī brīnumainā dzēriena sastāvdaļa ir kurkuma. Kurkumas saknes un lapu sastāvā ietilpst dzeltena krāsviela kurkumīns un virkne ēteriskās eļļas.  Šī pulvera pretieka..