Latviski English По-русски

Konsultācija

Ginekoloģiskās Konsultācijas Rīgā | Onkoklīnika

Ginekoloģiskās konsultācijas laikā uzklausīsim jūsu sūdzības, veiksim nepieciešamos izmeklējumus un piedāvāsim labāko risinājumu tieši Jūsu konkrētajā situācijā.

Onkoklīnikā lielākā daļa speciālistu ir ar papildus izglītību un zināšanām onkoloģijā, taču tiek konsultētas un ārstētas arī pacientes ar ne-onkoloģiskām saslimšanām tādām, kā endometrioze, dzemdes miomas, olnīcu cistas, dzemdes polipi un dzemdes kakla displāzijas.

Vizītes laikā Jums būs iespēja uzdot visus interesējošos jautājumus. Variet sagatavot jau mājās sev interesējošos jautājumus, lai vizītes laikā visu varētu noskaidrot.

Pirms vizītes īpaši nav jāgatavojas. Uz vizīti variet droši aicināt savu draugu, vīru vai draudzeni. Dažkārt tuvs cilvēks vizītes laikā ļauj nomierināties un pēc tam pārrunāt, un labāk atcerēties vizītes laikā izrunāto.

Vizītes laikā, nepieciešamības gadījumā, visi ginekologi veic ginekoloģisko ultrasonogrāfiju. 

Vizītes laikā paņemsim nepieciešamās analīzes no dzemdes kakla, kā arī  analīzes infekciju diagnostikai, un sastādīsim ārstēšanas plānu.

Mēs Jums palīdzēsim.

  • Pirmreizējie vizītes cena:35 eur
  • Atkārtota vizīte mēneša laikā:25 eur
Dr.Natālija Bērza

Ginekoloģe - dzemdību speciāliste

Dr.med.Ronalds Mačuks

Ķirurgs - Onkoloģijas ginekologs

Rakstiet mums

* Jūsu vārds, e-pasts un tālrunis tiek peprasīts, lai mēs varētu ar Jums sazināties un sniegt atbildi uz Jūsu jautājumu.
Zvanīt