Latviski English По-русски

Rekvizīti

SIA " Dr.R.Mačuks"
Jūr. adrese: Tallinas iela 1-26, Rīga, LV-1001
Reģ. Nr.:  40103312941
Banka: SEB Banka LV36UNLA0050020675947

Darba laiks:

Darba dienas: 08:00 - 20:00
Sestdienās: Pēc nepieciešamības
Svētdienās: Slēgts

* Jūsu vārds, e-pasts un tālrunis tiek peprasīts, lai mēs varētu ar Jums sazināties un sniegt atbildi uz Jūsu jautājumu.

 


 

Pie mums var ērti nokļūt ar sabiedrisko transportu no stacijas:

Ar 11. tramvaju no Aspazijas bulvāra, izkāpšana pieturā Tallinas iela (uz Miera ielas) - 30 m līdz klīnikai;
Ar 206. mikroautobusu no Merķeļa ielas, iekāpšana pretim Cirkam, izkāpšana pieturā Tallinas iela (uz Brīvības ielas) - 400 m līdz klīnikai;
Ar sekojošiem autobusiem - 1., 3., 9., 14., 16., 21., 40., no Merķeļa ielas, iekāpšana pieturā pretim Cirkam, izkāpšana pieturā Tallinas iela (uz Brīvības ielas).

Klīnikā ir nodrošināta ieeja cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Informācija par kārtību, kādā nodrošina iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt veselības aprūpes pakalpojumus.

Atbilstoši Ministru kabineta 2009. gada 20. janvāra noteikumiem Nr.60 „Noteikumi par obligātajām prasībām ārstniecības iestādēm un to struktūrvienībām” (grozījumi 2013. gada 10. decembra noteikumos Nr.1463), noteikta kārtība veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas iespēju nodrošināšanai personām ar funkcionāliem traucējumiem:

  1. Nodrošināta iespēja personām ar funkcionālajiem traucējumiem saņemt visus sniegtos veselības aprūpes pakalpojumus atbilstoši apstiprinātajām medicīniskajām tehnoloģijām.
  2. Papildus informācija saņemama, sazinoties pa tālruņa numuru ar Jūrmalas slimnīcas reģistratūru, personīgi zvanot ārstam, informāciju iegūstot Jūrmalas slimnīcas mājas lapā.
  3. Ja pacientam vai apmeklētājam nepieciešams papildus atbalsts, lai iekļūtu ārstniecības iestādē un/vai nokļūtu ārsta kabinetā, atbalstu ir iespējams saņemt Jūrmalas slimnīcas NMP nodaļā.
  4. Ārsts, sniedzot pakalpojumus pacientiem - personām ar funkcionālajiem traucējumiem, papildus ievēro šādus nosacījumus:

4.1. savu iespēju robežās sniedz atbalstu personai ar funkcionālajiem traucējumiem, nepieciešamības gadījumā piesaistot pacienta tuviniekus, vai izmantojot palīgierīces, var tikt izmantotas pacientu pārvietošanai un pakalpojumu saņemšanas ērtībām.

4.2. Personām ar funkcionālajiem traucējumiem pakalpojumu saņemšanai, tiek pielāgota  izmeklēšanas iekārtas/procedūru galds, pieejamas ērti lietojamas labierīcības Slimnīcas 1. Stāvā.

4.3. Saziņa ar personām, kurām ir dzirdes traucējumi, tiek nodrošināta, izmantojot vizuālo informāciju vai saraksti, pacienta tuviniekus, vai pieaicinot biedrības „Latvijas Nedzirdīgo savienība” īpaši apmācītās atbalsta personas.

4.4. Personām ar redzes traucējumiem papildus  personas pavadīšana.

4.5. Personām ar garīga rakstura traucējumiem, informācija par sniegtajiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināta, viņa tuviniekiem saprotamā veidā.

  1. Tualetes telpa personām ar funkcionālajiem traucējumiem ir pieejama arī invalīdiem ratiņu krēslos.

 

Zvanīt