Latviski English По-русски

Par Klīniku

Ideja par privāto onkoloģijas klīniku “Onkoklīnika” ir radusies Latvijas Onkoloģijas centrā. Tas ir visu mūsu Onkoklīnikas veidotāju (mana, dr.Škapara, dr.Purmaļa un dr.Eglīša) alma mater. Latvijas Onkoloģijas centrā esam profesionāli pilnveidojušies, ieguvuši zināšanas un pieredzi. Kopējās valsts nabadzības un sliktās medicīniskās organizētības dēļ nonācām pie slēdziena, ka ir pakāpeniski jāvirzās privātās medicīnas virzienā, lai nodrošinātu pacientiem pieejamību un kvalitatīvu ārstēšanu.


Iedzīvotāju vecākās paaudzes dzīves kvalitāte ir valsts labklājības rādītājs, tajā skaitā arī onkoloģisko pacientu aprūpe. Šobrīd valstī ir daudz onkoloģisko saslimšanu tieši starp vecākās paaudzes iedzīvotājiem, kuriem nepieciešama kvalitatīva un ātra ārstēšana, kuru ne vienmēr ir iespējams nodrošināt valsts sektorā lielo rindu, ārstu trūkuma un citu iemeslu dēļ. Tādēļ Onkoklīnikā viss ir vērsts, lai nodrošinātu nekavējošu un kvalitatīvu ārstniecību.


Mēs piedāvājam konsultācijas un ķirurģisku ārstēšanu. Staru terapija privātajā sektorā attīstās ļoti lēni nepieciešamo investīciju dēļ. Šobrīd vienīgais privātais staru terapijas centrs atrodas Siguldā, taču tas ir pielietojams tikai noteiktās klīniskajās situācijās. Tāpat šobrīd Latvijā vēl nav attīstīts privātās ķīmijterapijas pakalpojums, bet arī tas pilnīgi noteikti tuvākā vai tālākā nākotnē tiks nodrošināts.


Dažkārt no pacientiem saņemam kritiku par klīnikas nosaukumu, taču vēlamies nākt ar skaidru vēstījumu, ka protam un vēlamies palīdzēt onkoloģiskajiem pacientiem. 


Visu mūsu klīnikas ārstu vārdā vēlos aicināt Latvijas iedzīvotājus ievērot veselīga dzīvesveida principus – nesmēķēt, samazināt alkohola un gaļas patēriņu, ēst minimāli nepieciešamo, mērenas un regulāras fiziskas aktivitātes, veselīgu psihoemocionālo vidi darbā un ģimenē, un apmeklēt visā pasaulē apstiprinātās vēžu skrīninga programmas - krūts, dzemdes kakla un kolorektālā vēža laicīgai diagnostikai.

Ar cieņu,
Dr.Mačuks
 

Privātuma politika

Mūsu komanda

Dr.Karina Panova

Radioloģe

Dr.Katrīna Kalniņa

Ginekoloģe - dzemdību speciāliste

Madara Nogda

Administratore

Ieva Martinsone

Administratore

Dr.Roberts Škapars

Ķirurgs - Onkoloģijas ķirurgs

Prof.Jānis Eglītis

Ķirurgs – onkologs, mammologs (krūts dziedzeru slimību speciālists)

Dr.med.Ronalds Mačuks

Ķirurgs - Onkoloģijas ginekologs

Dr.Egīls Purmalis

Ķirurgs – onkologs, mammologs (krūts dziedzeru slimību speciālists)

Zvanīt